Similar products of Head gasket RF2A10271B OEM Number
OE RF2A10271B: WHAT ARE THE COSTS?
What is the best brand for products with the OE number RF2A-10-271B?
The best OEM brand manufacturers for RF2A-10-271B are: MAZDA
OE number RF2A-10271-B: car manufacturer list
MAZDA, OEMparts
Alternatives for OE RF2A10271B:
RF2A10271B, RF2A-10-271B, RF2A-10271-B
10 items
ENGITECH Head gasket ENT014115 Ø: 87,3 mm, Notches/Holes Number: 3
Please rate this product
EAN: 5901655785159
Article №: ENT014115
- Diameter: 87,3
- Notches / Holes Number: 3
- Item number: ENT014115
- Manufacturer: ENGITECH
- EAN number: 5901655785159
- Condition: New
- Reference number OEM: RF2A10271B
Show OEM numbers
BGA Head gasket CH5559H 1,5 mm, Ø: 87,5 mm
Please rate this product
EAN: 2247810901472
Article №: CH5559H
- Thickness: 1,5
- Diameter: 87,5
- Length [mm]: 425
- Width [mm]: 153
- Item number: CH5559H
- Manufacturer: BGA
- EAN number: 2247810901472
- Condition: New
Show OEM numbers
CORTECO Head gasket 414289P Metal
Article №: 414289P
- Material: Metal
- Item number: 414289P
- Manufacturer: CORTECO
ELRING Head gasket 107.270 1,02 mm, Ø: 87,3 mm, Multilayer Steel (MLS)
Article №: 107.270
- Thickness: 1,02
- Diameter: 87,3
- Installed thickness [mm]: 1,02
- Gasket Design: Multilayer Steel (MLS)
- Number of layers: 3
- Goods tariff number: 8484100000
- Item number: 107.270
- Manufacturer: ELRING
PAYEN Head gasket AG8190 Multilayer Steel (MLS)
Article №: AG8190
- Item number: AG8190
- Manufacturer: PAYEN
Article №: DRM11204S
- Item number: DRM11204S
- Manufacturer: DR.MOTOR AUTOMOTIVE
ELWIS ROYAL Head gasket 0037503 0,82 mm, Ø: 87,5 mm, Multilayer Steel (MLS)