Similar products of Head gasket RF2A10271A OEM Number
OE RF2A10271A: WHAT ARE THE COSTS?
What is the best brand for products with the OE number RF2A-10-271A?
The best OEM brand manufacturers for RF2A-10-271A are: MAZDA
OE number RF2A-10271-A: car manufacturer list
MAZDA
Alternatives for OE RF2A10271A:
RF2A10271A, RF2A-10-271A, RF2A-10271-A
19 items
BGA Head gasket CH5559H 1,5 mm, Ø: 87,5 mm
Please rate this product
EAN: 2247810901472
Article №: CH5559H
- Thickness: 1,5
- Diameter: 87,5
- Length [mm]: 425
- Width [mm]: 153
- Item number: CH5559H
- Manufacturer: BGA
- EAN number: 2247810901472
- Condition: New
- Reference number OEM: RF2A10271A
Show OEM numbers
BGA Head gasket CH2532 1 mm, Ø: 87,5 mm, Multilayer Steel (MLS)
Please rate this product
EAN: 2247810900759
Article №: CH2532
- Thickness: 1
- Diameter: 87,5
- Gasket Design: Multilayer Steel (MLS)
- Length [mm]: 422
- Width [mm]: 152
- Item number: CH2532
- Manufacturer: BGA
- EAN number: 2247810900759
- Condition: New
Show OEM numbers
CORTECO Head gasket 414289P Metal
Article №: 414289P
- Material: Metal
- Item number: 414289P
- Manufacturer: CORTECO
REINZ Head gasket 61-53470-00 Ø: 87,5 mm, Multilayer Steel (MLS)
Article №: 61-53470-00
- Item number: 61-53470-00
- Manufacturer: REINZ
ELRING Head gasket 107.270 1,02 mm, Ø: 87,3 mm, Multilayer Steel (MLS)
Article №: 107.270
- Thickness: 1,02
- Diameter: 87,3
- Installed thickness [mm]: 1,02
- Number of layers: 3
- Goods tariff number: 8484100000
- Item number: 107.270
- Manufacturer: ELRING
AJUSA Head gasket 10144100 1 mm, Ø: 87,5 mm, MULTILAYER STEEL
- Supplementary Info: MULTILAYER STEEL
- Thickness: 1
- Length [mm]: 422
- Width [mm]: 152
- Manufacturer: AJUSA
Article №: DRM11204S
- Item number: DRM11204S
- Manufacturer: DR.MOTOR AUTOMOTIVE
Article №: DRM8211S
- Item number: DRM8211S
Article №: HK0701
- Item number: HK0701
ELWIS ROYAL Head gasket 0037503 0,82 mm, Ø: 87,5 mm, Multilayer Steel (MLS)