Similar products of Alternator N3A118300A OEM Number
OE N3A118300A: WHAT ARE THE COSTS?
What is the best brand for products with the OE number N3A1 18 300A?
The best OEM brand manufacturers for N3A1 18 300A are: MAZDA, MITSUBISHI, ROVER, MERCURY
OE number N3A1-18-300A: car manufacturer list
ROVER, MAZDA, MERCURY, MITSUBISHI, AS-PL
Alternatives for OE N3A118300A:
N3A118300A, N3A1 18 300A, N3A1-18-300A
Select maker
Select the manufacturer
17 items
BV PSH Alternator 145.522.100.131 12V, 100A, B+ (M8), Ø 55,0 mm
EAN: 8720253018547 Article №: 145.522.100.131
Please rate this product
  • Alternator Charging Current [A]: 100
  • Pulleys: with freewheel belt pulley
  • Voltage [V]: 12
  • Belt Pulley Ø [mm]: 55,0
  • Number of grooves: 5
  • Clamp: B+ (M8)
  • Quality: +Line Original
  • Number of mounting bores: 3
  • Mounting Angle [degrees] 0
  • Item number: 145.522.100.131
  • Manufacturer: BV PSH
  • EAN number: 8720253018547
  • Condition: New
  • Reference number OEM: N3A118300A
Show OEM numbers
In stock
price incl. 20% VAT