Similar products of Fan, radiator 8D0959457A OEM Number
OE 8D0959457A: WHAT ARE THE COSTS?
What is the best brand for products with the OE number 8D0 959 457 A?
The best OEM brand manufacturers for 8D0 959 457 A are: VW, AUDI, VOLVO, SKODA, SEAT
OE number 8D0959457A: car manufacturer list
AUDI, VW, VAG, SEAT, SKODA, VOLVO, EACLIMA
Alternatives for OE 8D0959457A:
8D0959457A, 8D0 959 457 A
Select the manufacturer
8 items
DENSO Fan, radiator DER02003 Ø: 280 mm, 12V
EAN: 2066176687000 Article №: DER02003
Please rate this product
  • Diameter: 280
  • Voltage [V]: 12
  • for OE number: 8D0959457A
  • Weight [g]: 1210
  • Gross Weight [g]: 2200
  • alternative item: -
  • Item number: DER02003
  • Manufacturer: DENSO
  • EAN number: 2066176687000
  • Condition: New
  • Reference number OEM: 8D0959457A
Show OEM numbers
In stock (Item(s) left: 3)
price incl. 20% VAT
excl. delivery costs
TYC Fan, radiator 802-0008 Ø: 280 mm, 200W, with electric motor
EAN: 8717475034523 Article №: 802-0008
Please rate this product
  • Rated Power [W]: 200
  • Diameter: 280
  • Transmission Type: Manual- / optional automatic transmission
  • Supplementary Article / Supplementary Info: with electric motor
  • Registration Type: ECE approved
  • Item number: 802-0008
  • Manufacturer: TYC
  • EAN number: 8717475034523
  • Condition: New
Show OEM numbers
Сurrently out of stock
price incl. 20% VAT